-->

Druga nominacja do LBA - sprawdź czy łączy nas jakaś wspólna cecha

Drugi raz zostałam nominowana Liebster Blog Award tym razem przez moją imienniczkę Kasie z bloga KA-EM Make up. Minął ponad miesiąc od kiedy Kasia zawiadomiła mnie o nominacji, jak zwykle się spóźniłam, tym razem już przesadziłam.

Co to w ogóle jest, to LBA?
„Nominacja do Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz je o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował”.


1.Od jak dawna blogujesz? 
22.07.2013 roku napisałam swojego pierwszego posta na blogspocie, wcześniej prowadziłam bloga na innej domenie, ale go usunęłam

2.Skąd pomysł, żeby zacząć?
Z mojej wielkiej głowy.  Chciałam mieć takie swoje miejsce w sieci, gdzie będę pisać, pokazywać to czym się interesuję, a jeśli dodatkowo ktoś to czyta, to mnie jeszcze bardziej cieszy i zachęca mnie do dalszego blogowania.

3.Ulubiony kosmetyk do makijażu?
Tusz do rzęs supershock z Avonu - takie małe, a tak cieszy

4.Ulubiony kosmetyk do pielęgnacji?
Wazelina dobra na wszystko, a tak serio to myślę że olejek z Babydream jest takim moim uniwersalnym, ulubionym kosmetykiem.

5.Spodnie czy spódnica?
Spódnica i spodnie. Dobra, spódnica

6.Co interesuje Cię poza ogólnie pojętą urodą?
Z racji, że mam wielką głowę i nie jest do końca pusta, to dużo rzeczy mnie interesuje. 
Fotografia - no żyć bez aparatu nie mogłabym.
Blogowanie, wizaż - jest to jakiegoś typu uzależnienie, nie będę o tym pisać, bo zajęłoby mi to z 100000 postów, dlatego poczekajcie na nowe notki.
Moda - może to ogólne pojęcie. Ciekawią mnie nowości modowe, ale uwielbiam ludzi którzy z tych "nowości" nie tylko ubiorą się pod określone trendy, ale też pokażą swój styl.
Projektowanie ubrań - cztery lata "uczyłam się" tego przedmiotu, rysunki, sylwetki, kołnierzyki, zameczki. Jednego czego nie pokazali mi w szkole, to projektowanie na komputerze, jestem samoukiem i dla rozrywki lubię sobie zaprojektować coś właśnie w sposób elektroniczny. Gorzej z wykonaniem tego, nie mam daru do szycia, tego co zaprojektowałam. Dawno nic nie stworzyłam, może czas na powrót?
Elektronika, Informatyka, Grafika - Jak czegoś co mnie zacznie interesować z tej dziedziny nie wiem, to szlag mnie trafia i szybko staram się dowiedzieć. Tak, wyczyściłam pastę termo-przewodzącą w laptopie i nie nałożyłam nowej, ale mój sprzęcior żyje i ma się dobrze.
Śpiewanie - Śpiewam jak jem, śpiewam jak się kąpie, śpiewam jak oglądam film, drę się  wniebogłosy pod prysznicem. Co nie znaczy, że mam talent do śpiewania, może Wam coś nagram, żeby nie tylko moi sąsiedzi musieli mnie znosić.

7.Twoje największe marzenie?
Być na pudelku, a tak na prawdę, wygrać w lotka i poznać wtedy nowych szczerych, prawdziwych ludzi w różnych zakątkach świata, a że jedno z drugim się wyklucza, to pozostało mi tylko wygrywać miliony.

8.Twój sposób na stres?
X-box - no nie ma nic lepszego jak się na nim wyżyć, no albo ćwiczenia fizyczne.

9.Kim chciałaś zostać, kiedy byłaś małym dzieckiem?
Weterynarzem - kocham zwierzęta i nie mogę patrzeć jak dzieje im się krzywda.

10.Czy czujesz się piękna?
Czuję się tak piękna, że dziwie się, że jeszcze nie poszłam na jakiś casting, żeby reklamować... wędlinę? Muszę to jak najszybciej zmienić.

11.Czy jesteś szczęśliwa?  
Jestem szczęśliwa zawsze po ćwiczeniach. Ogólnie jestem zaspokojona przez życie, ale jeszcze czegoś mi brakuje, chyba tej wygranej w lotka.  


Pytania dla Was:

1. Co najbardziej w sobie lubisz?  
2. Oszczędzanie czy wydawanie?  
3.Twoja najgłupsza wpadka ?  
4. Co Cię denerwuje?  
5. Jedna rzecz, którą byś w sobie zmieniła?
6. Najlepszy prezent jaki w życiu dostałaś?  
7. Spodnie czy spódnice?  
8. Co skłoniło Cię do założenia bloga?  
9. Co sądzisz o moim blogu?  
10. O jaką część swojego ciała dbasz najbardziej?  
11. Wolną chwilę spędzam na ... 
Postanowiłam nominować moje top gadułek:
4. Emilia
8. Franka
oraz dodatkowo do nominacji dwie osoby wybiorę z komentarzy.


Ciekawi mnie czy na któreś z zadanych mi pytań odpowiedziałybyście tak samo, albo podobnie jak ja. Jak myślicie łączy nas jakaś wspólna cecha?
 

3 komentarze:

 1. Gratuluję nominacji :) ciekawe odpowiedzi :) też mamy xboxa fajna sprawa :D

  OdpowiedzUsuń
 2. 2 i 11 to zupełnie tak jak ja :D
  strasznie zaciekawiłaś mnie tymi projektami ubrań,pokażesz kiedyś?

  ;) dziękuję za nominacje

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny blog!
  Zapraszam do nas http://ein-teil.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Komentarze zachęcają mnie do dalszego blogowania. Miło mi się je czyta. Piszcie, wyrażajcie opinie, zadawajcie pytania. :)