-->

Jak samej pocieniować włosy w dwóch etapach? Efekty


Dzisiaj przychodzę do Was z postem w którym opiszę i pokażę (narysowałam Wam amatorski instruktaż :P) w jaki sposób cieniuje swoje włosy.

Co potrzebujemy?

1.Ostre nożyczki
2. Trzy gumki/frotki


Podzielmy nasze cieniowanie na dwa etapy. 

Etap I

Związujemy nasze (najlepiej wilgotne) włosy w trzech miejscach gumkami. podnosimy do góry każdą warstwę i ścinamy je nożyczkami do prosta. 1 warstwę najkrócej, 2 warstwę około czterech centymetrów mniej (zależy jaką różnicę chcemy uzyskać pomiędzy poszczególnymi warstwami). W 3, a zarazem ostatniej warstwie podcinamy tylko końcówki.Etap II

Ten etap jest niekonieczny, ale pomoże nam wyrównać warstwy z prawej i lewej strony. Zaczynamy od rozplątania gumki oznaczonej numerem 1 i związania włosów na brodzie bierzemy nożyczki wyrównujemy końcówki, po wyrównaniu spinamy tę warstwę u góry (aby nam nie przeszkadzała) i robimy to samo z warstwą 2 i 3.Efekty


Moje rude końce wreszcie zafarbowane, więc kolor włosów jest wyrównany.

Jak podobają Wam się efekty? Włosy po cieniowaniu są po umyciu szamponem i użyciu odżywki (którą użyłam tylko raz i się nie sprawdziła) dlatego wyglądają na bardziej wysuszone. A wy zawsze korzystacie z usług fryzjera czy obcinacie włosy w domu? Jakie są Wasze sposoby na cieniowanie włosów?

Macie jeszcze kartę upominkową ode mnie na 33 zł, wystarczy kliknąć na obrazek, założyć konto, wybrać daną rzecz i kupić płacicie tylko za wysyłkę czyli 4 zł
http://wish.com/s/5fBCRP

ODWIEDŹ MNIE NA:

8 komentarzy:

 1. Efekt jest naprawdę rewelacyjny! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Włosy wyglądają lepiej niż pewnie wyglądałyby po cieniowaniu niejednej fryzjerki. ;]

  OdpowiedzUsuń
 3. Super efekt, choć instrukcja na razie mi się nie przyda. Przez 3 lata zapuszczałam pocieniowanie włosy do jednej długości ;). Choć ostatnio pani fryzjera namawiała mnie, aby mi pocieniować :). Tak łatwo się nie dałam :P. Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow efekt bardzo fajny, ale ja się boję, że na moich prostych włosach by nie wyszło tak ładnie ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. super Ci wyszło, nigdy nie lubiłam chodzić do fryzjera i od zawsze podcinam sobie wlosy sama :)

  OdpowiedzUsuń
 6. efekt jest świetny! :) często sama sobie robię pazurki. teraz będę mogła całe włosy pocieniować :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie ci wyszło ale ja mimo wszystko bałabym się samodzielnego cieniowania.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy tak pocieniowane włosy nie będą wyglądały nienaturalnie jeśli się je wyprostuje? Chodzi mi o to, czy tak ścięte warstwy nie będą się brzydko odznaczać? Mogłabyś pokazać efekt gdy włosy zostaną wyprostowane?

  OdpowiedzUsuń

Komentarze zachęcają mnie do dalszego blogowania. Miło mi się je czyta. Piszcie, wyrażajcie opinie, zadawajcie pytania. :)