-->

Ombre, sombre cieszcie oczy... włosami Kamili


Nie było mnie tu dawno, ale wracam powoli z nowymi postami. Nowy rok... nowe postanowienia... czy jak to tam mówią. Dzisiaj pokaże Wam delikatne ombre, które zrobiłam Kamili. Przepraszam za zdjęcia, ale to nie był czas na fotografowanie, loreal preference ombre zaczadziło Nam całą łazienkę, woń tego świństwa rozniosła się po całym pomieszczeniu, jak to rozjaśniacz. Czułam się bardziej jak "pijana fryzjerka" niż jak profesjonalny fotograf, także wybaczcie że porównanie na zdjęciach jest ciulowe... Jedno z fleszem drugie bez, ale upojona wonią nie byłam w stanie stworzyć fotografii z  realniejszym odzwierciedleniem wyglądu włosów PRZED i PO.


 Wieczorem zabawiłyśmy się w fryzjera, dlatego nie mam zdjęć w świetle dziennym. Ogólnie efekt jest fajny delikatny, subtelny. Nie jakieś pseudo ombre od linijki tylko fajne łagodne z przejściem. Osobiście nałożyłabym jeszcze farbę na niektóre pasma, aby ochłodzić rozjaśnione końce, ale to może w późniejszym terminie jak Kamili się zachce dopięknić ombre. Wyobrażacie sobie ile namęczyłam się z tymi włosami? Ponad dwie godziny trwał cały zabieg. Całujcie moje dłonie i podziwiajcie włosy, bo są naprawdę świetne. Przed rozjaśnieniem i po wyglądają na zdrowe, pełne objętości i blasku. Po lewej zdjęcie PRZED po prawej PO.

Na koniec aktualizacja moich włosów. Są one niczym w porównaniu do włosów Kamili, ale ostatnio nie mogłam z nimi dojść do ładu i musiałam sporo obciąć. Albo mam obsesje, albo widzę u siebie jakieś rudawe włosy. Wciąż pytam wszystkich w około czy jestem ruda, bo bardzo bym nie chciała, rude włosy mi po prostu nie pasują, a tu natura płata mi figle i z dnia na dzień (chyba?) coraz bardziej rudzieje.Podobają Wam się efekty ombre u Kamili? Jestem ruda? Czy w ogóle jakaś włosomaniaczka jeszcze nie śpi?

ODWIEDŹ MNIE NA:


11 komentarzy:

 1. bardziej podobaja mi sie przed :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak ja bym chciała mieć tak długie włosy...:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. cudowne wlosy!!
  http://zielonoma.blogspot.it/

  OdpowiedzUsuń
 4. cudowne masz włosy powoli daże do takiej długości ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie boskie włosy! Oddaj mi je! <3

  Efekt bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładne długie włosy. Zazdroszczę.

  OdpowiedzUsuń
 7. A mi się bardziej podobają Twoje włosy... Wyglądają anielsko i przeuroczo. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Masz piękne, gęste włosy :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Na ciemnych włosach, ciemno brązowych, rudych a nawet blondach sombre wychodzi najlepiej.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze zachęcają mnie do dalszego blogowania. Miło mi się je czyta. Piszcie, wyrażajcie opinie, zadawajcie pytania. :)